O firmie

Firma Garden-Stone istnieje na rynku od 2013 r. Od rozpoczęcia działalności zrealizowaliśmy wiele projektów na rzecz zadowolonych klientów.

Nasi wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy dbają o terminowe wykonanie wszystkich prac. Zespół stale się powiększa, dzięki czemu przyjmujemy zlecenia od osób indywidualnych, sektora MŚP, a także dużych firm. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej, granitowej oraz kruszywa.

Współpracujemy przy budowach hal i innych obiektów przemysłowych. Chętnie doradzamy w wyborze odpowiedniego projektu. Dostarczamy materiały najwyższej jakości - dzięki współpracy z liderami branży brukarskiej.

Od 2013
na rynku

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zlecenia realizujemy w pełni profesjonalnie, terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości.

Terminowość

Zlecony przez Ciebie projekt wykonamy na czas, w umówionym terminie, bez zbędnych opóźnień.

Jakość

Korzystamy z materiałów najlepszych w swojej klasie, dzięki czemu nasze realizacje są zawsze najwyższej jakości.

Profesjonalne doradztwo

Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania do Twoich potrzeb i pomysłów - zarówno od strony projektu jak i materiałów.

Wyposażenie

wyposażenie

Sprzęt najwyższej jakości

W realizacji zleceń korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu. Posiadane ładowarki, koparki czy układarki do kostki brukowej zapewniają wykonanie projektów najwyższej klasy, zapewniając satysfakcję naszym klientom.

o firmie

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Poszukujesz wykonawcy usług brukarskich lub robót ziemnych? Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu i montażu ogrodzenia gabionowego? Skontaktuj się z nami - realizujemy projekty zarówno indywidualne jak i dla firm.

Kontakt